Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

Täiuslik Lugedes Kannab Virnastamise Tassi Set - Montessori Vikerkaar Sobitamise Mäng

Täiuslik Lugedes Kannab Virnastamise Tassi Set - Montessori Vikerkaar Sobitamise Mäng

Mänguasjad Ja Hobid

    €24.02 €29.30
    • (1)

SKU: i41

Märksõnad: puidust mänguasi, kuubik montessori, kasti montessori, loomade montessori, laps montessori, montessori puidust, montessori sahtel, educ mänguasi, kirja montessori, montessori puit.

Spetsifikatsioon:

  • Vanus: 2-4 Aastat
  • Teema: Loomade & Laadi
  • Mudeli Number: C90B7HH1000346
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Täiuslik Lugedes Kannab Virnastamise Tassi Set - Montessori Vikerkaar Sobitamise Mäng, Haridus-Värv Sorteerimine Mänguasjad Väikelastele Beebi

Omadused:

100% täiesti uus ja kvaliteetne

★Kaardi, kus on juhised, uus kaart on ideaalne kaks suurust kannab

★BEEBI TEGEVUSE KESKUS | BABY VIRNASTAMINE MÄNGUASJAD:

Sorteerimine kannab tassid pakub juhiseid varajases faasis, visuaalne taju.Need montessori mänguasjad 1 aasta vanune võimaldab lastele keskenduda oma tähelepanu liikumise ja paigutuse objekte, kui nad saavad teada, tasakaalu, koordinatsiooni ja raskust.Need virnastatavates teise lapse mänguasjad teha täiuslik kingitus.

★VÄIKELAPSE ÕPPIMISE MÄNGUASJAD 2 AASTASED:

Need väikelapse manipulatives on alguses õppematerjale, teise lapse mänguasjade sorteerimine ja haridus mänguasjad väikelastele, mis on mõeldud selleks, et ergutada õppimist.Need Montessori mänguasjad 2 aasta vana ja virnastamine mänguasjad 1 aasta vana on ideaalne sorteerimine kannab õppimise värvid.Sorteerimise mänguasi on memory mäng, karu värvi sorteerija ning võivad olla sensoorse mänguasjad väikelastele liiga.

★MÄNGUD PRESCHOOLERS | LUGEMINE, SORTEERIMINE JA KIDS SOBITAMISE MÄNG TEGEVUS:

Need värv sorteerimine mänguasjad aitavad lastel märgata, kuidas asjad on sarnased ja erinevad.Kui jumbo vikerkaar lugedes kannab sobitamine sorteerimine tassi juhendada ja õppimise edendamiseks.Sobitamine ja sorteerimine karu värvi sorteerija tahkestub laste mõistmine värvide ja nad hakkavad kapten kognitiivsete ja motoorsete oskustega, need värvi sobitamise mängud väikelastel.

★LASTEAIA MATEMAATIKA MANIPULATIVES:

Kui jumbo sorteerimine ja lugedes kannab aidata edendada alguses etappidel matemaatika arengu kaudu käed-kogemus, mida tuntakse ka MÄNGIDA.Loendamine on osa sellest protsessist, kus lapsed kasutavad karu manipulatives ja loeb neid selles cups mängu.Kasutage neid matemaatika letid alguses matemaatika arengu eduka tuleviku.Alates elementaarne matemaatika (nt liitmine ja lahutamine arenenud matemaatika oskusi, nagu kümme kaadrit, graphing, fraktsioonid ja baasi kümme.

★Peenmotoorikat on väikesed liigutused, nagu pealevõtmine väikeste objektide ja haarates selle oma käe ja seejärel vabastatakse ta.Need Jumbo vikerkaar mänguasi matemaatika kannab aitavad lastel arendada oma kognitiivseid lihaste hoone suhet, mõistus ja käsi.Laske lapsel uurida ümbritsevat maailma nende Montessori materjalide ja tööteraapia mänguasjad.Häältelugemise karud on ka autism mänguasjad, koolieelsete mänguasjad, Montessori mänguasjad väikelastele ja väikelapse mängud lastele, mänguasjad.

★100% Rahulolu Garantii, palun võtke minuga ühendust, kui teile on küsimusi.Aitäh!

HOIATUS:See mänguasi ei sobi lastele alla 3 aasta vana, sest väikesi osi.

Värv: Juhuslik sünnitust (Kui ostate rohkem kui üks,värv saite võib olla sama värvi või eri värvi) vaata pilte

Materjal:plastik

Müügi Viis : Jaekaubandus, Wholesal,Tilk Laevandus

Karu suurus:

Karud on kahes suuruses

Väike Suurus:

Kõrgus: 2,5 cm (0.98 in)

Pikkus: 1,8 cm (0.71 in)

Laius: 1.6 cm (0.63 aasta)

kaal:umbes 3g

Suur Suurus:

Kõrgus: 3.3 cm(1.3)

Pikkus: 2,5 cm(0.98 in)

Laius: 2cm(0.8 in)

kaal:umbes 6g

Kogus: 1set

Märkus:

Kui teil on suur kogus (on vaja ainult üle 50 dollarit), võtke julgelt ühendust minuga, ma annan teile ÜLLATUNUD HIND(suurem kogus, madalam hind), aitäh!

Suurus Käsitsi Mõõtmine, seal võib olla 0 kuni 2 cm viga, kuulub normaalse nähtusega.

Ja erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakett sisaldab:

60 x 3g karud

30 x 6g karud

6 x tassi

2 x dices

8 x kaart

1 x clip

1 x malelaua

1 x saldo

1 x lahter

Trippsc1972

    3
2020-10-18

As described and of good quality less the balance and container box that are of a lousy quality besides being the scale too small to play with bears.

Võite ka nagu